درباره ما شرکت آرادچارتا (سهامی خاص)

شركت آراد چارتا بعنوان واحد توليدي اختصاصی انواع افزودنيها، فرآوري و بسته‌بندي انواع آرد، فيبر، حبوبات و غلات در سال 1388 تاسيس گرديد.همچنین سبوس فراوری شده برای اولین بار در ایران توسط شرکت آراد چارتا با نام مدیسه تولید گردیده است که طی این فراوری اسید فیتیک موجود در سبوس حذف می گردد.

در حال حاضر محصولات تولیدی این شرکت شامل سبوس فرآوری شده(شامل سبوس گندم فرآوری شده , سبوس برنج فرآوری شده , سبوس جو دوسر فرآوری شده و سبوس جو فرآوری شده ) و پرميكس غني سازي آرد جهت انواع نان‌هاي خبازي (پونان)و انواع بهبود دهنده نان و آرد (استارج 11 ، 21 و ...) می باشد. مدیران این شركت از سال 1366 فعالیت خود را در واحدهاي توليدي مواد غذايي آغاز نموده اند.

شرکت آرادچارتا با بهره مندی از کارکنان متعهد و متخصص و با اعتقاد به اصل مشتری مداری، نوآوري و خلاقيت در تولید و ارائه محصولات و همچنین بهبود مستمر، محصولات خود را عرضه مي‌نمايد.  تولید محصولات در شرکت آرادچارتا مطابق فرایند طرح ریزی و تحقق محصول و بر مبنای تحقیقات واحد تحقیق و توسعه و پس از اخذ مجوزهاي لازم صورت می پذیرد. این شرکت در سایه ی ایجاد محیطی سالم و پویا، با رعایت اصل احترام به سلامت افراد در جامعه و ارائه محصولات منطبق بر نیارمندی های مشتریان و رعایت الزامات قانونی، اهداف کیفی و کمی خود را در رعایت اصول ذیل دنبال می نماید:  بهبود مستمر در فعالیتها و محصولات تولیدی شرکت / اجرای برنامه های آموزشی جهت توانمدسازی نیروی انسانی /  بکارگیری روش هاس استاندارد و تجهیزات /آزمایشگاهی مناسب در راستای ارتقای قابلیت کنترل کیفی محصولات. فراوری محصولات نوین و سالم. ایجاد ارتباط منظم و تنگاتنگ با مشتریان و بهره مندی از نظرات ایشان در مسیر بهبود عملکرد.

این شرکت در محصولات تولیدی خود از مرغوبترین مواد اوليه و مورد تاييد نهادهای نظارتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي استفاده نموده و در طی فرایند تولید توجه ویژه یی به مسائل کیفیت، ایمنی و سلامت مواد غذایی دارد و در این راستا اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت برمبنای استاندارد ISO 9001:2008 نموده و مفتخر به دریافت گواهینامه مذکور از شرکت DAS انگلستان گردیده است.